K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

Půjčky a úvěry - nabídky a poptávky

Potřebujete si půjčit peníze nebo nabízíte půjčky?

Pak jste tu správně! Server Peněžní-půjčky.cz nabízí zprostředkování nabídek a poptávek půjček a úvěrů. Díky širokým možnostem vyhledávání zde každý zájemce snadno nalezne půjčku podle svých představ, případně může do systému vložit svoji poptávku. Poskytovatelé půjček a úvěrů (banky, nebankovní subjekty, soukromníci a zprostředkovatelé) u nás mohou zveřejnit svoje nabídky nebo vybírat z poptávek zájemců o půjčku.

Chcete rychle najít správnou půjčku pro Vás?

Hledání půjček

Vyhledání půjčky podle Vašich požadavků je možné těmito způsoby:

Pokud nebude nalezena žádná vyhovující nabídka, můžete jedním kliknutím uložit parametry hledané půjčky na server jako poptávku.

Půjčka měsíce

Credit Limit - online úvěrový účet

Credit Limit - online úvěrový účet

Ferratum Czech s.r.o. (nebankovní subjekt)

Credit Limit je finanční rezerva, ze které můžete opakovaně čerpat finanční prostředky. Každý měsíc uhradíte pouze minimální povinnou měsíční splátku. Jen Vy si zvolíte, kolik peněz vložíte navíc! Peníze kdykoli k dispozici bez opakovaných žádostí, bez dlouhého schvalování v bance, bez velkého papírování! Sami si určíte limit od 2.000 Kč do 25.000 Kč (noví klienti do 9.000 Kč), který můžete kdykoliv použít na nákupy - celý, nebo částečně. Úroková sazba pouze 0,2833 % denně z vyčerpaných peněz + poplatek za jednotlivý výběr 12,5 %. Vše online a z pohodlí domova! Žádosti posuzujeme ihned!

Půjčku poskytuje nebankovní subjekt Ferratum Czech s.r.o. se sídlem Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5 - Stodůlky.

Pro přístup k dalším funkcím zvolte typ uživatele:

Zájemce o půjčku

Jsem zájemce o půjčku - potřebuji si půjčit peníze

Sekce určená pro zájemce, kteří hledají půjčku nebo úvěr. Můžete vyhledávat v nabídkách půjček a úvěrů, uložit poptávku půjčení peněz a hodnotit poskytovatele. Blíže viz přehled a popis funkcí pro zájemce o půjčku.

Poskytovatel

Jsem poskytovatel a nabízím půjčky nebo úvěry

Sekce určená pro poskytovatele, kteří nabízejí půjčení peněz, a to buď z vlastních prostředků (jako soukromník, nebankovní subjekt nebo banka) nebo jako zprostředkovatel. Konkrétní typ poskytovatele můžete zvolit na stránce pro poskytovatele.


Registrace a přihlášení

Registrace

Registrace

Pokud jste se zatím nezaregistrovali, můžete tak učinit na stránce pro registraci. Po registraci získáte přístup k dalším funkcím serveru (ukládání nabídek / poptávek, hodnocení poskytovatelů / reakce na hodnocení). Registrace je velmi jednoduchá a zdarma.

Přihlášení

Přihlášení

Pokud jste již na našem serveru zaregistrováni, přihlašte se na stránce pro přihlášení.


známka 1
VITA úvěr
Úvěr již od 50.000 Kč ručený nemovitostí, určený fyzickým osobám, které mají možnost ručit nemovitostí (vlastníkem může být i jiná osoba) a zároveň potřebují rychle získat hotovost bez složitého papírování. Zažádejte o nezávaznou konkrétní nabídku na Vaši nemovitost! Bližší informace a kontakt...
Hypotéka od specialistů
Zaměřujeme se pouze na hypotéky ### Máme nejširší nabídku nejlevnějších hypoték ### Úroková sazba hypotéky od 3,09 % Bližší informace a kontakt...
známka 1
Půjčka na cokoliv PROVIDENT
# jednoduše na cokoliv # od 4.000 do 50.000 Kč # bez ručitele # bez registru # vyřízení během několika minut # bez skrytých poplatků # předem víte, kolik zaplatíte # přehledná smlouva # úspěšný finanční produkt v ČR Bližší informace a kontakt...
11.07.2012
Možnost krátkodobého umístění bannerů
Vybrané reklamní bannery je možné nasadit na náš server zcela automaticky na termíny podle Vašeho výběru (i třeba na jediný den), a to s využitím reklamního systému AdExpert.
16.03.2012
Úprava povinných údajů u poskytovatelů půjček
U poskytovatelů půjček patří mezi povinné údaje v jejich Profilu nově i jejich fyzická adresa (pole Ulice, Obec a PSČ). Doplňte tedy prosím tyto údaje do Vašeho Profilu. Nabídky poskytovatelů, kteří nemají vyplněné všechny povinné údaje, bohužel nemohou být zobrazovány.
Všechny novinky a tipy...

UŽIVATEL

INFORMACE