K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

ZVEŘEJNĚNÍ NABÍDKY

UŽIVATEL

INFORMACE


Funkce pro banky

Naše nabídky

Naše nabídky

Tato funkce umožňuje uložit do systému nabídky na půjčení peněz a spravovat již uložené nabídky včetně možnosti jejich zvýraznění. Vaši nabídku vidí ve výsledcích vyhledávání zájemci o půjčku, kteří se Vám mohou ozvat přes kontaktní formulář v systému nebo přímo na kontaktní údaje uložené v profilu.

Najít poptávku

Najít poptávku

Tato funkce umožňuje vyhledat poptávku půjčení peněz na míru podle Vámi zadaných parametrů. Pokud nebude nalezena žádná vyhovující poptávka, můžete jedním kliknutím uložit parametry hledané poptávky na server jako nabídku.

Naše hodnocení

Hodnocení naší činnosti

Tato funkce umožňuje přečíst si hodnocení Vaší činnosti (zaregistrovanými) zákazníky, kteří využili Vašich služeb. Hodnocení je jak číselné, tak slovní. Z číselného hodnocení je pak vypočítán průměr, který se zobrazuje u Vašich nabídek. U hodnocení je uveden autor, máte možnost se k hodnocení vyjádřit.


Registrace a přihlášení

Registrace

Registrace

Pokud jste se zatím nezaregistrovali, můžete tak učinit na stránce pro registraci. Po registraci získáte přístup k dalším funkcím serveru (ukládání nabídek, možnost reagovat na hodnocení Vaší činnosti). Registrace je velmi jednoduchá a zdarma.

Přihlášení

Přihlášení

Pokud jste již na našem serveru zaregistrováni, přihlašte se na stránce pro přihlášení.


okres Česká Lípa
moje poptavka
Poptávka půjčky od zájemce ladislav. Potřebuji si půjčit částku 15.000 Kč se splátkou od 500 do 1.000 Kč s frekvencí splácení 2x měsíčně. Půjčku chci sjednat doma; v okrese Česká Lípa, za účelem uspokojení základních potřeb. Půjčka má být vyřízena max. za 24 hod. Mohu použít následující zajištění: směnka. Půjčka musí být poskytována bez dotazu do registrů dlužníků. Bližší informace a kontakt...
okres Prostějov
půjčka na konsolidaci
Poptávka půjčky od zájemce Jiří Padrnos. Potřebuji si půjčit částku 500.000 Kč na dobu od 60 do 120 měsíců, s RPSN do 50 procent se splátkou od 5.000 do 12.000 Kč s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčku může poskytnout soukromník, nebankovní subjekt nebo banka. Půjčku chci sjednat na pobočce, přes internet nebo přes telefon; v okrese Prostějov, za účelem splacení jiných půjček (dluhů). Mohu použít následující zajištění: směnka. Půjčka musí být poskytována bez dotazu do registrů dlužníků a s možností předčasného splacení. Bližší informace a kontakt...
celá ČR
Hledám
Poptávka půjčky od zájemce Rudolf Widenka. Potřebuji si půjčit částku 50.000 Kč na dobu od 24 do 48 měsíců, s frekvencí splácení 1x měsíčně. Poplatek za poskytnutí půjčky může činit max. 1.600 Kč. Půjčku chci sjednat doma; za jiným účelem. Půjčka má být vyřízena max. za 48 hod. Mohu použít následující zajištění: směnka. Půjčka musí být poskytována bez potvrzení o příjmech. Bližší informace a kontakt...
16.03.2012
Úprava povinných údajů u poskytovatelů půjček
U poskytovatelů půjček patří mezi povinné údaje v jejich Profilu nově i jejich fyzická adresa (pole Ulice, Obec a PSČ). Doplňte tedy prosím tyto údaje do Vašeho Profilu. Nabídky poskytovatelů, kteří nemají vyplněné všechny povinné údaje, bohužel nemohou být zobrazovány.
06.03.2012
Zveřejňování nabídek zdarma
Od 06.03.2011 je možné zveřejnění nabídky zdarma na max. 2 dny. Další možnosti zveřejnění nabídky jsou popsány na stránce Možnosti zveřejnění nabídky.
Všechny novinky a tipy...