K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

Druhy půjček

Mezi nejčastěji hledané druhy půjček patří:

Po kliknutí na některý z odkazů výše se zobrazí nabídky půjček příslušného druhu uložené v našem systému. Popis těchto druhů půjček naleznete níže.

Popis nejhledanějších druhů půjček:

Půjčka bez registru

Půjčky bez dotazu do registrů dlužníků jsou zajímavé pro zájemce, kteří mají negativní záznam v některém ze seznamů dlužníků a neplatičů. Mezi hlavní úvěrové registry v ČR patří BRKI (bankovní rejstřík CBCB, obsahuje údaje o bankovních úvěrech), NRKI (nebankovní rejstřík LLCB, obsahuje údaje o nebankovních úvěrech) a SOLUS (seznam dlužníků a neplatičů bank, nebankovních a leasingových společností, mobilních operátorů apod.). Nabídky půjček bez registru, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Půjčka bez příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmech jsou vhodné pro nezaměstnané, důchodce, studenty, matky na mateřské dovolené a všechny ostatní, kteří nemají dostatečný stálý příjem pro poskytnutí požadované půjčky. Tj. i přesto, že nemáte práci nebo jste zaregistrováni na úřadu práce, můžete dostat půjčku. Nabídky půjček bez příjmu, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Půjčka bez zajištění

Půjčky bez zajištění jsou vhodné pro zájemce, kteří nemohou nabídnout žádný druh zajištění, mezi které patří spoludlužník, ručitel, nemovitost, směnka, účet v bance nebo vinkulace pojištění. Nabídky půjček bez zajištění, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Půjčka na směnku

Půjčky na směnku zaručují okamžité poskytnutí potřebné hotovosti oproti podpisu směnky, která může nahrazovat ručitele, zástavu nebo jiné formy zajištění. Výhodou půjček na směnku je jejich rychlost a jednoduchost. Směnka je dokument obsahující dlužnický závazek, který dává majiteli směnky právo požadovat ve stanovenou dobu stanovenou částku. Nabídky půjček na směnku, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky poskytují jiné subjekty než banky - tzv. nebankovní subjekty nebo soukromníci. Výhodou nebankovních půjček jsou obvykle méně přísné podmínky pro jejich schválení než u bankovních půjček a dále kratší doba vyřízení. Jinými slovy: pokud byste na bankovní půjčku museli čekat příliš dlouho, případně vám žádná banka není ochotna půjčku poskytnout, je nebankovní půjčka to pravé řešení. Nabídky nebankovních půjček, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Bankovní půjčka

Bankovní půjčky jsou poskytovány bankovními institucemi. Banky při poskytování půjček vyžadují většinou kvalitní zajištění půjčky a prověřují si žadatele v různých registrech dlužníků, na druhou stranu obvykle poskytují příznivější úrokové sazby. Nabídky bankovních půjček, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Půjčka online

Půjčky online jsou poskytovány přes internet, přes SMS nebo přes telefon. Není tedy nutné docházet na pobočku banky nebo nebankovního subjektu, případně se scházet se zástupcem poskytovatele. Nabídky online půjček, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Rychlá půjčka

Rychlé půjčky se vyznačují krátkou dobou vyřízení - v našem systému považujeme za rychlé půjčky ty půjčky, které mají dobu vyřízení maximálně 24 hodin. Nabídky rychlých půjček, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Půjčka před výplatou

Půjčky před výplatou využijete, pokud Vám před výplatou chybí určitá částka peněz, kterou potřebujete na běžné nebo mimořádné výdaje. Tyto půjčky Vám pomohou toto období překlenout a obvykle si je můžete brát i opakovaně. Nabídky půjček před výplatou, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Americká hypotéka (půjčka na cokoli ručená nemovitostí)

Americké hypotéky jsou úvěry zajištěné zástavním právem k nemovitosti, tj. domu, bytu nebo pozemku. Na rozdíl od klasické hypotéky nemají omezen účel použití, tj. lze pomocí nich pořídit např. auto nebo dovolenou. Nabídky amerických hypoték, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Spojení půjček (refinancování)

Spojení půjček (refinancování) můžete využít, pokud máte jednu nebo několik půjček, které nejsou příliš výhodné. V takovém případě se obvykle vyplatí tyto starší půjčky takzvaně refinancovat, tj. splatit pomocí jedné, výhodnější půjčky, a dále splácet pouze tuto novou, výhodnější půjčku. Nabídky půjček na refinancování, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Hypotéka

Hypotéky jsou úvěry zajištěné zástavním právem k nemovitosti. Slouží k nákupu nemovitosti (domu, bytu, pozemku) za účelem bydlení nebo pronájmu. Nabídky hypoték, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky je možné využít v okamžiku, kdy končí sjednaná fixace úrokové sazby u Vaší současné hypotéky. U některé z konkurenčních bank je pak možné dosáhnout lepších podmínek, než u původní banky. Nabídky refinancování hypoték, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Další druhy půjček:

Soukromá půjčka

Soukromé půjčky poskytují soukromé osoby. Jedná se obvykle o zcela individuální půjčky s podmínkami stanovenými podle dohody zájemce a soukromníka. Nabídky půjček od soukromníků, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelské úvěry jsou určeny na nákup spotřebního zboží, jako je elektronika (televize, domácí kino, fotoaparát), domácí spotřebiče (pračka, myčka, lednička) nebo jiného obdobného zboží. Nabídky spotřebitelských úvěrů, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Půjčka na nemovitost

Půjčky na nemovitost slouží k financování nákupu domu, bytu nebo pozemku. Obvykle je možné nakupovanou nemovitost použít jako zástavu. Nabídky půjček na nemovitost, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Půjčka na automobil

Půjčky na automobil mohou sloužit k financování nákupu nového vozidla z autosalonu nebo ojetého auta z autobazaru. Za běžných okolností je tato forma půjčky výhodnější než leasing (který se vyplatí spíše firmám). Nabídky půjček na automobil, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Půjčka přes SMS

SMS půjčky jsou poskytovány na základě zaslané SMS obsahující obvykle výši půjčky a počet dní. Podmínkou je předchozí registrace na stránce poskytovatele SMS půjčky. Nabídky SMS půjček, které máme v našem systému, zobrazíte po kliknutí zde.

Jiné způsoby hledání půjček

Pokud Vám žádný z výše uvedených druhů půjčky nevyhovuje, můžete využít jiné způsoby hledání půjček, a to jednoduché hledání zadáním částky (v menu vlevo), hledání podle okresu (kraje) nebo podrobné hledání. Doporučujeme ovšem vyzkoušet našeho osvědčeného průvodce výběrem půjčky.


PŮJČKA MĚSÍCE!
Home Credit půjčka
Sjednejte si online žádost o půjčku bezpečně, rychle a z pohodlí Vašeho domova. Výsledek předběžného posouzení žádosti se dozvíte ihned a zdarma. Půjčka se zárukou spokojenosti: # žádáte z pohodlí Vašeho domova # půjčka od 10.000 až do 250.000 Kč # můžete měnit výši splátky # pojištění výdajů - nemusíte se bát, že nebudete moci splácet # nepotřebujete ručitele # půjčku můžete do 1 měsíce zrušit NYNÍ AKCE! ZA ŘÁDNÉ SPLÁCENÍ VÁM TEĎ VRÁTÍME AŽ 20 SPLÁTEK! Bližší informace a kontakt...
známka 1
VITA úvěr
Úvěr již od 50.000 Kč ručený nemovitostí, určený fyzickým osobám, které mají možnost ručit nemovitostí (vlastníkem může být i jiná osoba) a zároveň potřebují rychle získat hotovost bez složitého papírování. Zažádejte o nezávaznou konkrétní nabídku na Vaši nemovitost! Bližší informace a kontakt...
známka 1
Půjčka na cokoliv PROVIDENT
# jednoduše na cokoliv # od 6.000 do 130.000 Kč # bez ručitele # bez registru # vyřízení během několika minut # bez skrytých poplatků # předem víte, kolik zaplatíte # přehledná smlouva # úspěšný finanční produkt v ČR Bližší informace a kontakt...
14.06.2011
Nový jednoduchý Průvodce výběrem půjčky!
Nevyznáte se v nabídkách jednotlivých poskytovatelů půjček? Využijte našeho nového Průvodce výběrem půjčky! Položí Vám maximálně tři jednoduché otázky a na základě Vašich odpovědí Vám nabídne půjčku přesně pro Vaši situaci. Spustit průvodce
29.10.2010
Posuňte svoji poptávku na 1.místo!
Zájemci o půjčky mají nyní možnost posunout svoji poptávku na 1.místo, pokud ve výpisu nejnovějších poptávek klesne pod 6.pozici.
Všechny novinky a tipy...