K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

Novinky a tipy

11.07.2012

Možnost krátkodobého umístění bannerů

Vybrané reklamní bannery je možné nasadit na náš server zcela automaticky na termíny podle Vašeho výběru (i třeba na jediný den), a to s využitím reklamního systému AdExpert.

16.03.2012

Úprava povinných údajů u poskytovatelů půjček

U poskytovatelů půjček patří mezi povinné údaje v jejich Profilu nově i jejich fyzická adresa (pole Ulice, Obec a PSČ). Doplňte tedy prosím tyto údaje do Vašeho Profilu. Nabídky poskytovatelů, kteří nemají vyplněné všechny povinné údaje, bohužel nemohou být zobrazovány.

06.03.2012

Zveřejňování nabídek zdarma

Od 06.03.2011 je možné zveřejnění nabídky zdarma na max. 2 dny. Další možnosti zveřejnění nabídky jsou popsány na stránce Možnosti zveřejnění nabídky.

14.06.2011

Nový jednoduchý Průvodce výběrem půjčky!

Nevyznáte se v nabídkách jednotlivých poskytovatelů půjček? Využijte našeho nového Průvodce výběrem půjčky! Položí Vám maximálně tři jednoduché otázky a na základě Vašich odpovědí Vám nabídne půjčku přesně pro Vaši situaci. Spustit průvodce

01.03.2011

Nová pravidla pro zveřejňování nabídek

Od 01.03.2011 je možné zveřejnit nabídku některým ze způsobů popsaných na stránce Možnosti zveřejnění nabídky. Zveřejnění zdarma je možné na max. 7 dní, dalšími možnostmi jsou standardní nebo firemní program, zvýrazněná nabídka nebo reklamní banner.

16.02.2011

Využijte možnosti bannerové reklamy!

Na našich stránkách je možné zveřejnit bannerovou reklamu na váš produkt, službu nebo stránky. Vzhledem k vysoké návštěvnosti našeho serveru (100.000 zobrazení měsíčně) a vysoké míře prokliku (CTR) je bannerová reklama velmi efektivní. Ceny začínají na 40 Kč za 1000 zobrazení - více viz Ceník bannerové reklamy.

29.10.2010

Posuňte svoji poptávku na 1.místo!

Zájemci o půjčky mají nyní možnost posunout svoji poptávku na 1.místo, pokud ve výpisu nejnovějších poptávek klesne pod 6.pozici. Je to možné učinit pomocí tlačítka "Posunout na 1.místo" u příslušné poptávky na stránce "Moje poptávky". Poptávky jsou ve výpise nejnovějších poptávek (který je dostupný poskytovatelům půjček) seřazeny podle data vložení, resp. posunutí na 1.místo.

22.09.2010

Zvýrazněte svoje nabídky!

Poskytovatelé půjček mají nyní možnost zvýraznit svoje nabídky včetně např. přidání fotografie (loga) k nabídce a možnosti zasílání e-mailových notifikací o nových odpovídajících poptávkách - více viz stránka Zvýraznění nabídky.

16.09.2010

Vlastní popis u poptávek

K poptávkám je nyní možné přidat vlastní textový popis. Můžete v něm tedy blíže specifikovat okolnosti, za kterých potřebujete půjčku.

01.09.2010

Nabídka zprostředkovatelů

Nyní je možné registrovat se i jako zprostředkovatel, který nabízí půjčku jiného poskytovatele. Věříme, že toto rozšíření přispěje k přehlednosti a srozumitelnosti nabídek na našem serveru.

18.05.2010

Máte vytvořenu poptávku?

Pokud jste zaregistrováni jako zájemce o půjčku a nemáte v systému uloženu žádnou poptávku, nezobrazují se poskytovatelům půjček žádné údaje o Vašem zájmu. Vložte tedy poptávku do systému co nejdříve! Nevíte jak? Napovíme Vám!

01.03.2010

Připomínky k serveru

Máte-li jakékoli připomínky k fungování našeho serveru, dejte nám vědět pomocí našeho kontaktního formuláře. Děkujeme!


známka 1
Půjčka na cokoliv PROVIDENT
# jednoduše na cokoliv # od 6.000 do 130.000 Kč # bez ručitele # bez registru # vyřízení během několika minut # bez skrytých poplatků # předem víte, kolik zaplatíte # přehledná smlouva # úspěšný finanční produkt v ČR Bližší informace a kontakt...
Home Credit - spojení půjček
Spojíme Vaše půjčky do jedné výhodnější s měsíční úsporou až 69 %! Ušetřete, neplaťte poplatky a úroky z několika půjček. Za vyřízení půjčky u nás neplatíte, zdarma ji můžete i předčasně splatit. Vše vyřídíte z pohodlí domova, administrativu zařídíme za Vás! Bližší informace a kontakt...
známka 1
VITA úvěr
Úvěr již od 50.000 Kč ručený nemovitostí, určený fyzickým osobám, které mají možnost ručit nemovitostí (vlastníkem může být i jiná osoba) a zároveň potřebují rychle získat hotovost bez složitého papírování. Zažádejte o nezávaznou konkrétní nabídku na Vaši nemovitost! Bližší informace a kontakt...

UŽIVATEL

INFORMACE