K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

O nás

Server Peněžní-půjčky.cz nabízí zprostředkování nabídek a poptávek půjček a úvěrů, a to na profesionální úrovni: díky širokým možnostem vyhledávání zde každý zájemce snadno nalezne půjčku podle svých představ, případně může do systému vložit svoji poptávku. Poskytovatelé půjček a úvěrů (banky, nebankovní subjekty, soukromníci a zprostředkovatelé) u nás mohou zveřejnit svoje nabídky nebo vybírat z poptávek zájemců o půjčku. S jedinečnými funkcemi našeho serveru se můžete seznámit níže.

Náš server nabízí následující jedinečné funkce:

Podrobné vyhledávání půjček podle mnoha parametrů

Na rozdíl od běžných inzertních serverů, kde je inzeráty možné třídit maximálně podle krajů, je na našem serveru možné zadávat konkrétní parametry půjček a úvěrů, a to jak v nabídkách, tak v poptávkách, příp. při jejich prohledávání. Můžete si tedy nechat nalézt nabídky nebo poptávky půjčení peněz např. podle výše částky nebo doby splácení, výše splátek, požadovaného zajištění atd. Samozřejmě je možné i rychlé hledání půjček, a to zadáním částky (v menu vlevo), podle druhu nebo podle okresu či kraje.

Průvodce výběrem půjčky

Pokud se Vám nechce zadávat žádná vyhledávací kritéria, vyzkoušejte našeho Průvodce výběrem půjčky! Položí Vám maximálně tři jednoduché otázky a na základě Vašich odpovědí Vám nabídne půjčku přesně pro Vaši situaci!

Chytré vyhledávání půjček a úvěrů

Vyhledávání v nabídkách a poptávkách probíhá sice přísně podle zadaných kritérií, navíc jsou ale zobrazeny nabídky a poptávky, které se svými parametry zadaným kritériím velmi blíží. Proto je u každé nalezené nabídky a poptávky uvedeno, na kolik procent splňuje Vaše požadavky. Nabídky a poptávky s údajem 100 % je splňují beze zbytku, ostatní s nižším počtem procent se jim velmi přibližují. Neujde Vám tak nabídka / poptávka, která se například v jedné drobnosti odlišuje od Vašeho zadání, jinak je ale pro Vás ideální. To se hodí především v situaci, kdy žádná nabídka / poptávka přesně neodpovídá Vašemu zadání. Kritéria, ve kterých se nalezené nabídky a poptávky liší od Vašeho zadání, jsou ve výsledcích vyhledávání vyznačena.

Možnost zveřejnění anonymní poptávky půjčení peněz

Zájemci o půjčku nebo úvěr mohou svoji poptávku zveřejnit bez konkrétních kontaktních údajů. Poskytovatelé půjček Vás pak budou moci kontaktovat pomocí formuláře, jehož obsah Vám bude doručen e-mailem na Vaši adresu, poskytovatel Vaši e-mailovou adresu ovšem neuvidí. Bude pak pouze na Vás, zda na nabídku budete reagovat nebo nikoli.

Postup, jak zveřejnit anonymní poptávku, najdete v naší nápovědě.

Notifikace e-mailem pro poskytovatele půjček

Pokud se v systému objeví nová poptávka, která odpovídá Vámi vložené nabídce, budete o tom informování e-mailem. Notifikaci lze aktivovat pro zvýrazněné nabídky nebo máte-li aktivován firemní program.

Vlastní doména 3. úrovně

Nabídky je možné zpřístupnit na adrese domena.penezni-pujcky.cz (kde text místo slova domena je libovolně volitelný). Funkce je dostupná pro zvýrazněné nabídky nebo máte-li aktivován standardní či firemní program.

Statistiky zobrazení nabídek

Neskrýváme vysokou návštěvnost našich stránek - u zvýrazněných nabídek jsou dostupné statistiky jejich zobrazení (počet zobrazení ve výsledcích vyhledávání a počet zobrazení detailu nabídky).

Hodnocení poskytovatelů půjček a úvěrů

Zákazníci mohou poskytovatele půjček (soukromníky, nebankovní subjekty a banky) hodnotit, a to jak číselně (známkami 1-5), tak i slovně. Při vyhledávání půjček a úvěrů se pak zobrazuje u každé nabídky průměrné hodnocení příslušného poskytovatele od všech uživatelů. Hodnocené subjekty mohou na hodnocení reagovat, reakce je u hodnocení uvedena.

Novinky a tipy

Nově přidané funkce a tipy pro lepší využívání služeb serveru naleznete na stránce Novinky a tipy.


PŮJČKA MĚSÍCE!
Home Credit půjčka
Nabídka půjčky od nebankovního subjektu Home Credit a.s.. Je možné si půjčit částku od 10.000 do 250.000 Kč na dobu od 12 do 96 měsíců, s RPSN od 1,9 do 12,6 procent s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčku lze poskytnout přes internet; za účelem koupě nemovitosti, koupě automobilu, nákupu spotřebního zboží, podnikání, uspokojení základních potřeb nebo jiným. Půjčka bude vyřízena max. za 24 hod. Není požadováno žádné zajištění. Půjčka je poskytována s možností předčasného splacení. Bližší informace a kontakt...
Home Credit - spojení půjček
Nabídka půjčky od nebankovního subjektu Home Credit a.s.. Je možné si půjčit částku od 30.000 do 300.000 Kč na dobu od 12 do 84 měsíců, s RPSN od 15,7 do 20,1 procent s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčku lze poskytnout doma nebo přes internet; za účelem splacení jiných půjček (dluhů). Není požadováno žádné zajištění. Půjčka je poskytována s možností předčasného splacení. Bližší informace a kontakt...
známka 1
Půjčka na cokoliv PROVIDENT
# jednoduše na cokoliv # od 6.000 do 130.000 Kč # bez ručitele # bez registru # vyřízení během několika minut # bez skrytých poplatků # předem víte, kolik zaplatíte # přehledná smlouva # úspěšný finanční produkt v ČR Bližší informace a kontakt...
16.03.2012
Úprava povinných údajů u poskytovatelů půjček
U poskytovatelů půjček patří mezi povinné údaje v jejich Profilu nově i jejich fyzická adresa (pole Ulice, Obec a PSČ). Doplňte tedy prosím tyto údaje do Vašeho Profilu. Nabídky poskytovatelů, kteří nemají vyplněné všechny povinné údaje, bohužel nemohou být zobrazovány.
06.03.2012
Zveřejňování nabídek zdarma
Od 06.03.2011 je možné zveřejnění nabídky zdarma na max. 2 dny. Další možnosti zveřejnění nabídky jsou popsány na stránce Možnosti zveřejnění nabídky.
Všechny novinky a tipy...

UŽIVATEL

INFORMACE