K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

ZVEŘEJNĚNÍ NABÍDKY

UŽIVATEL

INFORMACE


Registrace uživatele - zprostředkovatel

Vyplňte prosím níže uvedené údaje a stiskněte tlačítko "Registrovat". Položky označené hvězdičkou jsou povinné. Základní a kontaktní údaje budou zobrazeny u Vašich nabídek.

Přihlašovací údaje

*Přihl. login:

Přihlašovací login zadáváte spolu s heslem při každém přihlášení.

*Heslo:

Heslo musí mít minimálně 4 znaky a nesmí se shodovat s přihlašovacím loginem. V hesle jsou rozlišována velká a malá písmena.

Základní údaje

*Typ:
*Jméno:
*IČO:
DIČ:
*Okres(y) působnosti:

Přidržíte-li klávesu Ctrl, můžete vybrat více okresů.

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze ty kontaktní údaje, které mají být uvedeny jako kontakt na Vás.
Kontaktní údaje budou zobrazovány pouze u Vámi vložených nabídek.
Nezapomeňte tedy po provedení registrace vložit do systému alespoň jednu nabídku půjčení peněz!

*Ulice:
*Obec:
*PSČ:
Telefon:
ICQ:
WWW:

Adresu vašich stránek prosím zadejte bez "http://". Adresa stránek se bude zobrazovat pouze u zvýrazněných nabídek. U Vašich nabídek můžete rovněž zveřejnit www-adresu stránky s detailem nabídky.

*E-mail:

Zadání platné e-mailové adresy je povinné a bude Vám na ni zaslán i registrační e-mail.

Podmínky využívání serveruokres Česká Lípa
moje poptavka
po rocni nemoci opet pracuji,nemam uz ale prostředky na zivobyti Bližší informace a kontakt...
okres Praha
Kdo mi nabídne seriózní půjčku bez poplatku
Poptávka půjčky od zájemce Petr . Potřebuji si půjčit částku 160.000 Kč na dobu od 72 do 86 měsíců, se splátkou od 1.000 do 3.500 Kč s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčka má být poskytována bez poplatku. Půjčku chci sjednat na pobočce nebo přes internet; v okrese Praha, za účelem splacení jiných půjček (dluhů). Mohu použít následující zajištění: směnka. Půjčka musí být poskytována s možností předčasného splacení. Bližší informace a kontakt...
celá ČR
Hledám
Pracuji v zahraničí a muj plat činí 25 000. V bance mi nepůjčí protože jsem byl 2 splatky pozadu a jsem v registru. Chci pujčku bez poplatku a ručení. Děkuji Bližší informace a kontakt...
16.03.2012
Úprava povinných údajů u poskytovatelů půjček
U poskytovatelů půjček patří mezi povinné údaje v jejich Profilu nově i jejich fyzická adresa (pole Ulice, Obec a PSČ). Doplňte tedy prosím tyto údaje do Vašeho Profilu. Nabídky poskytovatelů, kteří nemají vyplněné všechny povinné údaje, bohužel nemohou být zobrazovány.
06.03.2012
Zveřejňování nabídek zdarma
Od 06.03.2011 je možné zveřejnění nabídky zdarma na max. 2 dny. Další možnosti zveřejnění nabídky jsou popsány na stránce Možnosti zveřejnění nabídky.
Všechny novinky a tipy...