K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

ZVEŘEJNĚNÍ NABÍDKY

UŽIVATEL

INFORMACE


Registrace uživatele - zprostředkovatel

Vyplňte prosím níže uvedené údaje a stiskněte tlačítko "Registrovat". Položky označené hvězdičkou jsou povinné. Základní a kontaktní údaje budou zobrazeny u Vašich nabídek.

Přihlašovací údaje

*Přihl. login:

Přihlašovací login zadáváte spolu s heslem při každém přihlášení.

*Heslo:

Heslo musí mít minimálně 4 znaky a nesmí se shodovat s přihlašovacím loginem. V hesle jsou rozlišována velká a malá písmena.

Základní údaje

*Typ:
*Jméno:
*IČO:
DIČ:
*Okres(y) působnosti:

Přidržíte-li klávesu Ctrl, můžete vybrat více okresů.

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze ty kontaktní údaje, které mají být uvedeny jako kontakt na Vás.
Kontaktní údaje budou zobrazovány pouze u Vámi vložených nabídek.
Nezapomeňte tedy po provedení registrace vložit do systému alespoň jednu nabídku půjčení peněz!

*Ulice:
*Obec:
*PSČ:
Telefon:
ICQ:
WWW:

Adresu vašich stránek prosím zadejte bez "http://". Adresa stránek se bude zobrazovat pouze u zvýrazněných nabídek. U Vašich nabídek můžete rovněž zveřejnit www-adresu stránky s detailem nabídky.

*E-mail:

Zadání platné e-mailové adresy je povinné a bude Vám na ni zaslán i registrační e-mail.

Podmínky využívání serveruokres Kladno
peníze
Poptávka půjčky od zájemce Zdeněk . Potřebuji si půjčit částku 250.000 Kč se splátkou od 3.000 do 5.000 Kč s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčku chci sjednat v okrese Kladno, za jiným účelem. Nemohu použít žádné zajištění. Půjčka musí být poskytována bez dotazu do registrů dlužníků a s možností předčasného splacení. Bližší informace a kontakt...
celá ČR
peníze
Poptávka půjčky od zájemce Veronika Zedniková. Potřebuji si půjčit částku 500.000 Kč se splátkou od 8.000 do 10.000 Kč s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčku chci sjednat přes internet. Nemohu použít žádné zajištění. Půjčka musí být poskytována bez dotazu do registrů dlužníků. Bližší informace a kontakt...
okres Česká Lípa
moje poptavka
po rocni nemoci opet pracuji,nemam uz ale prostředky na zivobyti Bližší informace a kontakt...
16.03.2012
Úprava povinných údajů u poskytovatelů půjček
U poskytovatelů půjček patří mezi povinné údaje v jejich Profilu nově i jejich fyzická adresa (pole Ulice, Obec a PSČ). Doplňte tedy prosím tyto údaje do Vašeho Profilu. Nabídky poskytovatelů, kteří nemají vyplněné všechny povinné údaje, bohužel nemohou být zobrazovány.
06.03.2012
Zveřejňování nabídek zdarma
Od 06.03.2011 je možné zveřejnění nabídky zdarma na max. 2 dny. Další možnosti zveřejnění nabídky jsou popsány na stránce Možnosti zveřejnění nabídky.
Všechny novinky a tipy...