K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

ZVEŘEJNĚNÍ NABÍDKY

UŽIVATEL

INFORMACE


Funkce pro soukromníky

Moje nabídky

Moje nabídky

Tato funkce umožňuje uložit do systému nabídky na půjčení peněz a spravovat již uložené nabídky včetně možnosti jejich zvýraznění. Vaši nabídku vidí ve výsledcích vyhledávání zájemci o půjčku, kteří se Vám mohou ozvat přes kontaktní formulář v systému nebo přímo na kontaktní údaje uložené v profilu.

Najít poptávku

Najít poptávku

Tato funkce umožňuje vyhledat poptávku půjčení peněz na míru podle Vámi zadaných parametrů. Pokud nebude nalezena žádná vyhovující poptávka, můžete jedním kliknutím uložit parametry hledané poptávky na server jako nabídku.

Moje hodnocení

Hodnocení mojí činnosti

Tato funkce umožňuje přečíst si hodnocení Vaší činnosti (zaregistrovanými) zákazníky, kteří využili Vašich služeb. Hodnocení je jak číselné, tak slovní. Z číselného hodnocení je pak vypočítán průměr, který se zobrazuje u Vašich nabídek. U hodnocení je uveden autor, máte možnost se k hodnocení vyjádřit.


Registrace a přihlášení

Registrace

Registrace

Pokud jste se zatím nezaregistrovali, můžete tak učinit na stránce pro registraci. Po registraci získáte přístup k dalším funkcím serveru (ukládání nabídek, možnost reagovat na hodnocení Vaší činnosti). Registrace je velmi jednoduchá a zdarma.

Přihlášení

Přihlášení

Pokud jste již na našem serveru zaregistrováni, přihlašte se na stránce pro přihlášení.


okres Praha
Prosim kdo pomuze
Poptávka půjčky od zájemce Lucie. Potřebuji si půjčit částku 300.000 Kč s frekvencí splácení 1x měsíčně nebo jednorázově. Půjčku může poskytnout soukromník. Půjčku chci sjednat doma, přes internet nebo přes telefon; v okrese Praha, za účelem splacení jiných půjček (dluhů). Mohu použít následující zajištění: směnka. Půjčka musí být poskytována bez potvrzení o příjmech, bez dotazu do registrů dlužníků a s možností předčasného splacení. Bližší informace a kontakt...
okres Plzeň-město
Půjčka na splacení půjček
Poptávka půjčky od zájemce Markéta . Potřebuji si půjčit částku 400.000 Kč s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčku může poskytnout soukromník nebo nebankovní subjekt. Půjčka má být poskytována bez poplatku. Půjčku chci sjednat doma, přes internet nebo přes telefon; v okrese Plzeň-město, za účelem splacení jiných půjček (dluhů). Nemohu použít žádné zajištění. Půjčka musí být poskytována bez potvrzení o příjmech a bez dotazu do registrů dlužníků. Bližší informace a kontakt...
okres Beroun
pomoc s dluhy
Poptávka půjčky od zájemce Petra. Potřebuji si půjčit částku 95.000 Kč na dobu od 12 do 48 měsíců, s RPSN od 4,9 do 10 procent se splátkou od 1.000 do 3.000 Kč s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčku může poskytnout soukromník nebo nebankovní subjekt. Poplatek za poskytnutí půjčky může činit max. 2.000 Kč. Půjčku chci sjednat doma, na pobočce, přes internet, přes SMS nebo přes telefon; v okrese Beroun, za účelem splacení jiných půjček (dluhů). Půjčka má být vyřízena max. za 48 hod. Nemohu použít žádné zajištění. Půjčka musí být poskytována bez potvrzení o příjmech, bez dotazu do registrů dlužníků a s možností předčasného splacení. Bližší informace a kontakt...
16.03.2012
Úprava povinných údajů u poskytovatelů půjček
U poskytovatelů půjček patří mezi povinné údaje v jejich Profilu nově i jejich fyzická adresa (pole Ulice, Obec a PSČ). Doplňte tedy prosím tyto údaje do Vašeho Profilu. Nabídky poskytovatelů, kteří nemají vyplněné všechny povinné údaje, bohužel nemohou být zobrazovány.
06.03.2012
Zveřejňování nabídek zdarma
Od 06.03.2011 je možné zveřejnění nabídky zdarma na max. 2 dny. Další možnosti zveřejnění nabídky jsou popsány na stránce Možnosti zveřejnění nabídky.
Všechny novinky a tipy...