K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

ZVEŘEJNĚNÍ NABÍDKY

UŽIVATEL

INFORMACE


Funkce pro zprostředkovatele

Moje nabídky

Moje nabídky

Tato funkce umožňuje uložit do systému nabídky na půjčení peněz a spravovat již uložené nabídky včetně možnosti jejich zvýraznění. Vaši nabídku vidí ve výsledcích vyhledávání zájemci o půjčku, kteří se Vám mohou ozvat přes kontaktní formulář v systému nebo přímo na kontaktní údaje uložené v profilu.

Najít poptávku

Najít poptávku

Tato funkce umožňuje vyhledat poptávku půjčení peněz na míru podle Vámi zadaných parametrů. Pokud nebude nalezena žádná vyhovující poptávka, můžete jedním kliknutím uložit parametry hledané poptávky na server jako nabídku.

Moje hodnocení

Hodnocení mojí činnosti

Tato funkce umožňuje přečíst si hodnocení Vaší činnosti (zaregistrovanými) zákazníky, kteří využili Vašich služeb. Hodnocení je jak číselné, tak slovní. Z číselného hodnocení je pak vypočítán průměr, který se zobrazuje u Vašich nabídek. U hodnocení je uveden autor, máte možnost se k hodnocení vyjádřit.


Registrace a přihlášení

Registrace

Registrace

Pokud jste se zatím nezaregistrovali, můžete tak učinit na stránce pro registraci. Po registraci získáte přístup k dalším funkcím serveru (ukládání nabídek, možnost reagovat na hodnocení Vaší činnosti). Registrace je velmi jednoduchá a zdarma.

Přihlášení

Přihlášení

Pokud jste již na našem serveru zaregistrováni, přihlašte se na stránce pro přihlášení.


celá ČR
peníze
Poptávka půjčky od zájemce Veronika Zedniková. Potřebuji si půjčit částku 500.000 Kč se splátkou od 8.000 do 10.000 Kč s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčku chci sjednat přes internet. Nemohu použít žádné zajištění. Půjčka musí být poskytována bez dotazu do registrů dlužníků. Bližší informace a kontakt...
okres Kladno
peníze
Poptávka půjčky od zájemce Zdeněk . Potřebuji si půjčit částku 250.000 Kč se splátkou od 3.000 do 5.000 Kč s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčku chci sjednat v okrese Kladno, za jiným účelem. Nemohu použít žádné zajištění. Půjčka musí být poskytována bez dotazu do registrů dlužníků a s možností předčasného splacení. Bližší informace a kontakt...
okres Praha
Kdo mi nabídne seriózní půjčku bez poplatku
Poptávka půjčky od zájemce Petr . Potřebuji si půjčit částku 160.000 Kč na dobu od 72 do 86 měsíců, se splátkou od 1.000 do 3.500 Kč s frekvencí splácení 1x měsíčně. Půjčka má být poskytována bez poplatku. Půjčku chci sjednat na pobočce nebo přes internet; v okrese Praha, za účelem splacení jiných půjček (dluhů). Mohu použít následující zajištění: směnka. Půjčka musí být poskytována s možností předčasného splacení. Bližší informace a kontakt...
16.03.2012
Úprava povinných údajů u poskytovatelů půjček
U poskytovatelů půjček patří mezi povinné údaje v jejich Profilu nově i jejich fyzická adresa (pole Ulice, Obec a PSČ). Doplňte tedy prosím tyto údaje do Vašeho Profilu. Nabídky poskytovatelů, kteří nemají vyplněné všechny povinné údaje, bohužel nemohou být zobrazovány.
06.03.2012
Zveřejňování nabídek zdarma
Od 06.03.2011 je možné zveřejnění nabídky zdarma na max. 2 dny. Další možnosti zveřejnění nabídky jsou popsány na stránce Možnosti zveřejnění nabídky.
Všechny novinky a tipy...